wtorek, 25 października 2011

RemadeMarket2


"W ramach 5. Międzynarodowego Festiwalu Designu zapraszamy na drugą edycję Łódź Remade Market, wydarzenia, które rok temu wzbudziło ogromne zainteresowanie festiwalowej publiczności. Do udziału w dwudniowej imprezie zaprosiliśmy znanych i cenionych projektantów oraz tych, którzy swoją karierę dopiero rozpoczynają. Zaprezentują oni nie tylko rozmaite podejścia do projektowania, ale również wystawią swoje produkty na sprzedaż. Dla naszych gości będzie to niepowtarzalna szansa, aby nabyć oryginalne i wyjątkowe przedmioty bezpośrednio od ich twórców, porozmawiać z nimi o inspiracjach i panujących trendach.
Po raz pierwszy odwiedzający Łódź Remade Market będą mieli możliwość wyróżnić swoje ulubione stoisko w drodze głosowania. Sylwetki trzech wybranych przez publiczność projektantów zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej www.lodzdesign.com oraz w katalogu festiwalu w 2012 roku."
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia stoiska BAGS RECYCLED BY LENKA już w najbliższą sobotę 29.10 od godziny 11 do 20! Centrum Festiwalowe, ul. Targowa 35. Więcej info www.lodzdesign.com.
foto by Lenka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz