niedziela, 27 listopada 2011

ŚciegiRęczne8


"4 grudnia (niedziela) G.11-19, tuż przed świętami/ mikołajkami/ sylwestrem i wszystkimi innymi okazjami, projektanci ŚCIEGÓW RĘCZNYCH, stworzą Ci przepyszną możliwość nabycia wszystkiego co wymarzy sobie Twoja szafa. Butów, sukienek, płaszczy, spodenek, broszek, torebek, fartuchów, kolczyków, bransoletek a nawet niezwykłej bielizny…
Ściegi Ręczne to promocja idei slow fashion, ponieważ projekty dostępne na naszych targach, cenowo prawie nie odbiegają od popularnych sieciówek, zwyciężając je niskonakładową produkcją, oryginalnościa, jakością materiału i dbałością o detal a także indywidualnym podejściem do klienta.
Ściegi Ręczne to odpowiedź na tandetę z sieciówek i kosmicznie drogie projekty topowych projektantów. Przyjdźcie a zobaczycie, że dobry autorski krój nie musi być drogi, bo kojarzony wyłącznie z topowymi nazwiskami, z modowych magazynów. Przyjdźcie a odkryjecie, że profesjonalnie zaprojektowany wzór to nie luksus przeznaczony dla oderwanych od finansowych realiów celebrytów, a w tym kraju jest pełno zdolnych ludzi, ze swoim miejscem na tekstylnym rynku. ŚCIEGI RĘCZNE powstały po to, by kilka razy w roku umożliwić Wam nabycie czegoś naprawdę specjalnego."

BAGS RECYCLED BY LENKA zaprasza tradycyjnie do oglądania, kupowania, przymierzania. Zapraszam na stoisko Lenki już w najbliższą niedzielę!

4 grudnia (niedziela)g. 11- 19 CENTRUM ARTYSTYCZNE FABRYKA TRZCINY, G.11-19, WARSZAWA, ul. Otwocka 14.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz